Wypowiedzi Klientów

(...) Badania rekrutacyjne w pełni spełniły nasze oczekiwania.

NASK Dyżurnet.pl

 

(...) Polecamy firmę "Psychodiagnostyka" jako kompetentnego i solidnego wykonawcę badań psychologicznych kandydatów na pracowników.

Mitsubishi Motors

 

(...) Wyniki badań rekrutacyjnych – patrząc z perspektywy czasu – okazywały się trafne i bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji kadrowych, dlatego polecamy „Psychodiagnostykę” jako wartościowe wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników.

Babka Medica

 

(...) Pieniądze zainwestowanę w te usługi to jedna z najepszych inwestycji w mojej firmie, to inwestycja w odpowiednich ludzi (...)

Arkada Budownictwo

 

(...) Rekomendujemy "Psychodiagnostykę" jako skuteczne i rzetelne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników (...)

Partner XXI Sp. z o.o.

 

(...) Badania są wykonywane z dużym zaanagażowaniem i zrozumieniem potrzeb spółki. Wyniki badań są bardzo pomocne w procesie zarządzania kadrami (...)

Akademia Uśmiechu/ Eduservice

 

+więcej

Facebook - Lubię to!
Newsletter
Po wpisaniu adresu będziesz powiadamiany o nowościach.
Aktualności
 • 2016-11-07 10:44

  Artykuł "Dobra zasada ograniczonego zaufania" w Newsweek PSYCHOLOGIA

  W nowym numerze Newsweek EXTRA PSYCHOLOGIA (nr 7/2016) został opublikowany artykuł Wojciecha Wyplera pt. "Dobra zasada ograniczonego zaufania" poruszający problem nieuczciwych zachowań w relacji pracownik - pracodawca. Zapraszamy do lektury!

 • 2016-09-16 10:22

  "Anatomia zdrady" w Polsat News 2

  Informacja wydawcy programu "Prawy do lewego, lewy do prawego":

   

  15 września 2016. Afera warszawska zatacza coraz szersze kręgi. O mapie stołecznej reprywatyzacji opowiada Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto Jest Nasze". W drugiej części programu o tym, skąd się bierze niewierność i czy da się przed nią obronić. Gościem Witolda Jurasza jest Wojciech Wypler, ekspert psychologii kłamstwa, autor „Anatomii zdrady".

 • 2016-08-23 17:27

  Anatomia zdrady

  14 września to data premiery wydawniczej książki Wojciecha Wyplera pt. "Anatomia zdrady". Książka ukazuje się nakładem MUZA SA.

   

  Fragment opisu wydawcy: „Anatomia zdrady” Wojciecha Wyplera jest książką poruszającą temat zdrady i kłamstwa w związku, zarówno partnerskim, jak i przyjacielskim, czy rodzinie.  To pozycja szczególna, bowiem autor jest psychologiem, specjalistą od psychologii kłamstwa. Szkolił między innymi agentów służb specjalnych, a więc zawodowych kłamców, aby w sposób wiarygodny potrafili przybierać fałszywą tożsamość.

 • 2016-05-04 14:06

  Raport firmy MBC Smart: REKRUTACJA I RYNEK PRACY 2016. Na co warto zwrócić uwagę w tym roku?

  Niniejszy raport ma za zadanie pokazać prognozę sytuacji na rynku pracy w 2016 roku...

 • 2016-04-18 08:39

  Między bezpieczeństwem a wolnością

  W dniach 21-22 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbędzie się organizowana przez Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW konferencja pt. Między bezpieczeństwem a wolnością. Profilaktyka społeczna jako zadanie polityk publicznych...

 • 2015-09-02 09:06

  Interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”

  W dniach 24-25 września 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”.

 • 2015-04-08 09:43

  XIX Międzynarodowa Konferencja. Etyka w życiu gospodarczym.

  W dniach 7-8 maja 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego XIX edycja konferencji „Etyka w życiu gospodarczym”.

A A A

[nieaktualne] Praca dla studentów i absolwentów

 • www.dommodelowy.pl
  www.dommodelowy.pl
 • www.dommodelowy.pl
  www.dommodelowy.pl
2011-04-28 10:14

Realizujemy obecnie ciekawy projekt rekrutacyjny w efekcie którego zostanie wyłoniona obsługa (konsultanci) Domu Modelowego w Jankach k. Warszawy (rozpoczęcie pracy: 1 lipca 2011, czas trwania projektu Dom Modelowy: 12 miesięcy).

 

Informacje o Domu Modelowym:

Dom Modelowy to ogólnopolska akcja o charakterze edukacyjnym. Dzięki niej pracownia architektoniczna Studio Atrium we współpracy z Grupą 7point oraz firmami budowlanymi chce przybliżyć problematykę budowy domu indywidualnym inwestorom budującym swój pierwszy dom.

Większość działań i materiałów edukacyjnych dotyczących akcji Dom Modelowy realizowana będzie w oparciu o dom MODELOWY wybudowany specjalnie na potrzeby akcji. Zarówno lokalizacja domu  – Janki koło Warszawy – jaki i czas trwania ekspozycji – 12 miesięcy – zostały zaplanowane tak, aby każdy zainteresowany mógł odwiedzić dom. Dzięki temu potencjalni inwestorzy będą mieli okazję,  by obejrzeć efekt finalny inwestycji,  otrzymają także materiały edukacyjne związane z akcją oraz skorzystają z porad konsultantów.

Źródło: www.dommodelowy.pl

 

Do udziału w tym procesie rekrutacyjnym zapraszamy serdecznie studentów i absolwentów, którzy posiadają talent handlowy (mile widziane doświadczenie w sprzedaży!), są dyspozycyjni i zdecydowani pracować w Jankach k. Warszawy.

 

Link do ogłoszenia (główne zadania na stanowisku, wymagania, oferta): http://www.jobexpress.pl/oferta/25994/Konsultant-ds.-Obslugi-Klienta

 

Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcamy do dokładnego zapoznania się z informacjami o Domu Modelowym i przesyłania aplikacji na adres:

dom-mod@rekrutacja-selekcja.pl

 

Ofertę pracy opublikowaliśmy także w serwisach: pracadlastudenta.pl, infopraca.pl, jobexpress.pl, praca.pl, szybkopraca.pl, gumtree.pl, www.pracadlastudentow.info, praca.dlastudenta.pl, www.pracastudenta.pl, www.biurokarier.pl, www.kariera.pl, www.bk.pw.edu.pl, www.biurokarier.uw.edu.pl

 

Tagi: Rekrutacja handlowców, konsultantów, agentów