Wypowiedzi Klientów

(...) Badania rekrutacyjne w pełni spełniły nasze oczekiwania.

NASK Dyżurnet.pl

 

(...) Polecamy firmę "Psychodiagnostyka" jako kompetentnego i solidnego wykonawcę badań psychologicznych kandydatów na pracowników.

Mitsubishi Motors

 

(...) Wyniki badań rekrutacyjnych – patrząc z perspektywy czasu – okazywały się trafne i bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji kadrowych, dlatego polecamy „Psychodiagnostykę” jako wartościowe wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników.

Babka Medica

 

(...) Pieniądze zainwestowanę w te usługi to jedna z najepszych inwestycji w mojej firmie, to inwestycja w odpowiednich ludzi (...)

Arkada Budownictwo

 

(...) Rekomendujemy "Psychodiagnostykę" jako skuteczne i rzetelne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników (...)

Partner XXI Sp. z o.o.

 

(...) Badania są wykonywane z dużym zaanagażowaniem i zrozumieniem potrzeb spółki. Wyniki badań są bardzo pomocne w procesie zarządzania kadrami (...)

Akademia Uśmiechu/ Eduservice

 

+więcej

Facebook - Lubię to!
Newsletter
Po wpisaniu adresu będziesz powiadamiany o nowościach.
Aktualności
 • 2016-11-07 10:44

  Artykuł "Dobra zasada ograniczonego zaufania" w Newsweek PSYCHOLOGIA

  W nowym numerze Newsweek EXTRA PSYCHOLOGIA (nr 7/2016) został opublikowany artykuł Wojciecha Wyplera pt. "Dobra zasada ograniczonego zaufania" poruszający problem nieuczciwych zachowań w relacji pracownik - pracodawca. Zapraszamy do lektury!

 • 2016-09-16 10:22

  "Anatomia zdrady" w Polsat News 2

  Informacja wydawcy programu "Prawy do lewego, lewy do prawego":

   

  15 września 2016. Afera warszawska zatacza coraz szersze kręgi. O mapie stołecznej reprywatyzacji opowiada Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto Jest Nasze". W drugiej części programu o tym, skąd się bierze niewierność i czy da się przed nią obronić. Gościem Witolda Jurasza jest Wojciech Wypler, ekspert psychologii kłamstwa, autor „Anatomii zdrady".

 • 2016-08-23 17:27

  Anatomia zdrady

  14 września to data premiery wydawniczej książki Wojciecha Wyplera pt. "Anatomia zdrady". Książka ukazuje się nakładem MUZA SA.

   

  Fragment opisu wydawcy: „Anatomia zdrady” Wojciecha Wyplera jest książką poruszającą temat zdrady i kłamstwa w związku, zarówno partnerskim, jak i przyjacielskim, czy rodzinie.  To pozycja szczególna, bowiem autor jest psychologiem, specjalistą od psychologii kłamstwa. Szkolił między innymi agentów służb specjalnych, a więc zawodowych kłamców, aby w sposób wiarygodny potrafili przybierać fałszywą tożsamość.

 • 2016-05-04 14:06

  Raport firmy MBC Smart: REKRUTACJA I RYNEK PRACY 2016. Na co warto zwrócić uwagę w tym roku?

  Niniejszy raport ma za zadanie pokazać prognozę sytuacji na rynku pracy w 2016 roku...

 • 2016-04-18 08:39

  Między bezpieczeństwem a wolnością

  W dniach 21-22 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbędzie się organizowana przez Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW konferencja pt. Między bezpieczeństwem a wolnością. Profilaktyka społeczna jako zadanie polityk publicznych...

 • 2015-09-02 09:06

  Interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”

  W dniach 24-25 września 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”.

 • 2015-04-08 09:43

  XIX Międzynarodowa Konferencja. Etyka w życiu gospodarczym.

  W dniach 7-8 maja 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego XIX edycja konferencji „Etyka w życiu gospodarczym”.

A A A

Rekrutacja pracowników, Outsourcing rekrutacji (RPO)

 • Etapy naszej pracy
  Etapy naszej pracy
 • Testy psychologiczne
  Testy psychologiczne

Oferujemy outsourcing rekrutacji czyli przejęcie całości procesów związanych z poszukiwaniem pracowników, ich selekcją, docieraniem do najlepszych kandydatów i wyborem tych, którzy najlepiej spełniaja wymagania i oczekiwania Klienta.

 

Mamy bardzo duże doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji, również tzw. "trudnych" - na stanowiska na które brakuje kandydatów, np. lekarzy, wyspecjalizowanych managerów czy handlowców rzadkich branż.

 

Atuty powierzenia nam przeprowadzania porcesów rekrutacji to:

 • obniżenie kosztów rekrutacji
 • zwiększenie skuteczności rekrutacji (dobrze znamy rynek pracy, mamy własną sieć kontaktów w wielu branżach, specjalizujemy się w ocenie kompetencji warunkujących efektywność pracy, mamy specjalistyczną wiedzę i duże doświadczenie w sprawnej organizacji procesów rekrutacji).

 

W każdym projekcie rekrutacyjnym naszą pracę możemy zacząć od (E1) stworzenia opisu stanowiska pracy (jeśli takiego nie ma) uwzględniającego specyfikę zakresu obowiązków na danym stanowisku oraz usytuowanie stanowiska w strukturze organizacyjnej firmy Klienta.

 

Na podstawie opisu stanowiska pracy, przy współpracy Klienta, sporządzamy profil idealnego kandydata w którym precyzyjnie określamy wymagania wobec kandydata (wykształcenie, wiedza, umiejętności, doświadczenie, kompetencje miękkie) a następnie przygotowujemy (E2) ogłoszenie rekrutacyjne.

 

Klient publikuje ogłoszenie w mediach, które wspólnie wybieramy – w zależności od specyfiki stanowiska oraz firmy są to popularne „portale z pracą”, serwisy i fora dyskusyjne dla specjalistów, lokalne czasopisma i wortale a także portale społecznościowe. Jeśli zachodzi taka potrzeba - aktywnie poszukujemy kandydatów metodą „direct search”.

(E3) Na bieżąco analizujemy nadsyłane w odpowiedzi na ogłoszenie aplikacje kandydatów. Kontaktujemy się telefonicznie z kandydatami w celu sprawdzenia ich oczekiwań wobec miejsca pracy i pracodawcy (również finansowych) oraz wyjaśnienia ew. wątpliwości dotyczących przesłanych życiorysów zawodowych (wstępne wywiady telefoniczne).

 

(E4 i E5) Po zakończeniu publikacji ogłoszenia rekrutacyjnego umawiamy spotkania z wybranymi, zaakceptowanymi przez Klienta, kandydatami. Podczas rozmów weryfikujemy kwalifikacje kandydatów i dokonujemy oceny przydatności kandydatów do pracy na określonym stanowisku w firmie Klienta (wiedza i umiejętności, możliwości adaptacji do nowego środowiska, psychologiczne predyspozycje zawodowe, motywacja do pracy, postawy wobec pracodawcy i prawa, plany zawodowe, itd.). Do tego etapu zapraszamy już przedstawiciela pracodawcy, który może uczestniczyć w spotkaniach. Swoją pracę wspomagamy wcześniej uzgodnionym z Klientem zestawem narzędzi rekrutacyjnych zwiększających obiektywność selekcji kandydatów, takich jak: wywiady kompetencyjne, testy merytoryczne, testy językowe, testy psychologiczne, testy uczciwości, próbki pracy czy assessment center.

 

Na życzenie Klienta sprawdzamy również referencje z poprzednich miejsc pracy kandydatów.

 

Na ostatnim etapie (E6) dokonujemy integracji informacji o kandydatach i w przystępnej formie przedstawiamy ją Klientowi rekomendując jednocześnie 2-3 kandydatów, który najlepiej spełniają wymagania profilu idealnego.

 

Decyzję o zatrudnieniu (E7) podejmuje Klient po odbyciu spotkań z rekomendowanymi przez nas kandydatami.

 

Ostatnią czynnością z naszej strony jest poinformowanie kandydatów, którzy brali udział w rekrutacji o jej zakończeniu.

 

Jeden projekt rekrutacyjny trwa od 3 do 6  tygodni. Jego koszt, zależny m.in. od narzędzi rekrutacyjnych, która mają zostać wykorzystane (testy i kwestionariusze, sprawdzanie referencji, dołączenie metody poszukiwań bezpośrednich, itd.) wymaga indywidualnych uzgodnień.