Wypowiedzi Klientów

(...) Badania rekrutacyjne w pełni spełniły nasze oczekiwania.

NASK Dyżurnet.pl

 

(...) Polecamy firmę "Psychodiagnostyka" jako kompetentnego i solidnego wykonawcę badań psychologicznych kandydatów na pracowników.

Mitsubishi Motors

 

(...) Wyniki badań rekrutacyjnych – patrząc z perspektywy czasu – okazywały się trafne i bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji kadrowych, dlatego polecamy „Psychodiagnostykę” jako wartościowe wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników.

Babka Medica

 

(...) Pieniądze zainwestowanę w te usługi to jedna z najepszych inwestycji w mojej firmie, to inwestycja w odpowiednich ludzi (...)

Arkada Budownictwo

 

(...) Rekomendujemy "Psychodiagnostykę" jako skuteczne i rzetelne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników (...)

Partner XXI Sp. z o.o.

 

(...) Badania są wykonywane z dużym zaanagażowaniem i zrozumieniem potrzeb spółki. Wyniki badań są bardzo pomocne w procesie zarządzania kadrami (...)

Akademia Uśmiechu/ Eduservice

 

+więcej

Facebook - Lubię to!
Newsletter
Po wpisaniu adresu będziesz powiadamiany o nowościach.
Aktualności
 • 2016-11-07 10:44

  Artykuł "Dobra zasada ograniczonego zaufania" w Newsweek PSYCHOLOGIA

  W nowym numerze Newsweek EXTRA PSYCHOLOGIA (nr 7/2016) został opublikowany artykuł Wojciecha Wyplera pt. "Dobra zasada ograniczonego zaufania" poruszający problem nieuczciwych zachowań w relacji pracownik - pracodawca. Zapraszamy do lektury!

 • 2016-09-16 10:22

  "Anatomia zdrady" w Polsat News 2

  Informacja wydawcy programu "Prawy do lewego, lewy do prawego":

   

  15 września 2016. Afera warszawska zatacza coraz szersze kręgi. O mapie stołecznej reprywatyzacji opowiada Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto Jest Nasze". W drugiej części programu o tym, skąd się bierze niewierność i czy da się przed nią obronić. Gościem Witolda Jurasza jest Wojciech Wypler, ekspert psychologii kłamstwa, autor „Anatomii zdrady".

 • 2016-08-23 17:27

  Anatomia zdrady

  14 września to data premiery wydawniczej książki Wojciecha Wyplera pt. "Anatomia zdrady". Książka ukazuje się nakładem MUZA SA.

   

  Fragment opisu wydawcy: „Anatomia zdrady” Wojciecha Wyplera jest książką poruszającą temat zdrady i kłamstwa w związku, zarówno partnerskim, jak i przyjacielskim, czy rodzinie.  To pozycja szczególna, bowiem autor jest psychologiem, specjalistą od psychologii kłamstwa. Szkolił między innymi agentów służb specjalnych, a więc zawodowych kłamców, aby w sposób wiarygodny potrafili przybierać fałszywą tożsamość.

 • 2016-05-04 14:06

  Raport firmy MBC Smart: REKRUTACJA I RYNEK PRACY 2016. Na co warto zwrócić uwagę w tym roku?

  Niniejszy raport ma za zadanie pokazać prognozę sytuacji na rynku pracy w 2016 roku...

 • 2016-04-18 08:39

  Między bezpieczeństwem a wolnością

  W dniach 21-22 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbędzie się organizowana przez Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW konferencja pt. Między bezpieczeństwem a wolnością. Profilaktyka społeczna jako zadanie polityk publicznych...

 • 2015-09-02 09:06

  Interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”

  W dniach 24-25 września 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”.

 • 2015-04-08 09:43

  XIX Międzynarodowa Konferencja. Etyka w życiu gospodarczym.

  W dniach 7-8 maja 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego XIX edycja konferencji „Etyka w życiu gospodarczym”.

A A A

Jak skutecznie szukać pracy?

Bogusław Rąpała, redaktor Naszego Dziennika, poprosił nas o komentarz dotyczący opisywanych przez niego zjawisk dotyczących rynku pracy.

 

Fragmenty naszego komentarza zostały wykorzystane w artykułach opublikowanych w Magazynie Naszego Dziennika (Sobota-Niedziela, 15-16 września 2012, Nr 216).

 

"Znalezienie zatrudnienia w czasach przybierającego na sile kryzysu, powiększającego się bezrobocia i przy zwiększaniu się liczby upadających firm to dziś trudna sztuka, ale możliwa. Szukając pracy, musimy się uzbroić w cierpliwość i nie zniechęcać brakiem natychmiastowych rezultatów. Warto również zastanowić się, na ile nasze niepowodzenia w tym względzie wynikają z czynników od nas niezależnych, a na ile jest to skutek tego, że źle się do tego zabieramy. Z pewnością przydatne okażą się rady ekspertów, które zwiększą nasze szanse na rynku pracy..."

 

Link do artykułu "JAK SKUTECZNIE SZUKAĆ PRACY?": http://www.naszdziennik.pl/wp/9940,jak-skutecznie-szukac-pracy.html

 

Link do artykułu "DOBRO DLA WYBRANYCH": http://www.naszdziennik.pl/wp/9941,dobro-dla-wybranych.html

 

Inne nasze komentarze dla mediów: http://www.rekrutacja-selekcja.pl/wypowiedzi-dla-mediow,142.html

 

Komentarze

Yasi

2015-10-11 13:04

witamtrudna sprawa, do niwneada prowadzilam wlasną dzialalnośc gospodarcza, call center, wspolpracowalam z kluczowymi operatorami itp. wspolpraca zakonczyla sie, chodzilo glownie o pieniądze na ktore coraz czescie trzxeba bylo dlugo czekac, a pracownikom i utrzymanie firmy trzeba bylo zaplacic.dzis szukam pracy w swoim miescie, oczywiscie z miernym skutkiem bo rynek pracy jest słaby.Juz na 2 rozmowach pytana bylam o powod zakonczenia dzalalnosci, rezygnacjii z poprzedniej pracy itp. nie bardzo wiem co odpowiedziec.Druga sprawa ze aplikowalam na stanowisko doradcy klienta czy konsultanta sprzedaży a rekruter zdziwiony pytal dlaczego aplikuje na to stanowisko skoro mam tak wysokie kwalifikacje?prosze o odpowiedź.[] Odpowiedź:Kwiecień 1st, 2012 at 16:27Myślę, że pracodawcy boją się osf3b z doświadczeniem w biznesie, bo cechuje je duża niezależność. Praca w firmie wymaga jednak dużej dozy przystosowania się, im większa firma tym więcej. Obawy rekruterf3w mogą więc nawet nie mieć związku z oczekiwaniami finansowymi, a profilem osobowościowym, ktf3rego się obawiają.Angelika[] Odpowiedź:Kwiecień 2nd, 2012 at 11:45witamwiec co w takim wypadku odpowiedziec?Gubie sie gdy zadaja takie dziwne pytania.Czy mozze w cv nie pisac ze byla to wlasna dzialalność gospodarcza tylko wpisac zwyczajnie stanowisko?prosze o podpowiedz.pozdarwiam[]