Wypowiedzi Klientów

(...) Badania rekrutacyjne w pełni spełniły nasze oczekiwania.

NASK Dyżurnet.pl

 

(...) Polecamy firmę "Psychodiagnostyka" jako kompetentnego i solidnego wykonawcę badań psychologicznych kandydatów na pracowników.

Mitsubishi Motors

 

(...) Wyniki badań rekrutacyjnych – patrząc z perspektywy czasu – okazywały się trafne i bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji kadrowych, dlatego polecamy „Psychodiagnostykę” jako wartościowe wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników.

Babka Medica

 

(...) Pieniądze zainwestowanę w te usługi to jedna z najepszych inwestycji w mojej firmie, to inwestycja w odpowiednich ludzi (...)

Arkada Budownictwo

 

(...) Rekomendujemy "Psychodiagnostykę" jako skuteczne i rzetelne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników (...)

Partner XXI Sp. z o.o.

 

(...) Badania są wykonywane z dużym zaanagażowaniem i zrozumieniem potrzeb spółki. Wyniki badań są bardzo pomocne w procesie zarządzania kadrami (...)

Akademia Uśmiechu/ Eduservice

 

+więcej

Facebook - Lubię to!
Newsletter
Po wpisaniu adresu będziesz powiadamiany o nowościach.
Aktualności
 • 2016-11-07 10:44

  Artykuł "Dobra zasada ograniczonego zaufania" w Newsweek PSYCHOLOGIA

  W nowym numerze Newsweek EXTRA PSYCHOLOGIA (nr 7/2016) został opublikowany artykuł Wojciecha Wyplera pt. "Dobra zasada ograniczonego zaufania" poruszający problem nieuczciwych zachowań w relacji pracownik - pracodawca. Zapraszamy do lektury!

 • 2016-09-16 10:22

  "Anatomia zdrady" w Polsat News 2

  Informacja wydawcy programu "Prawy do lewego, lewy do prawego":

   

  15 września 2016. Afera warszawska zatacza coraz szersze kręgi. O mapie stołecznej reprywatyzacji opowiada Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto Jest Nasze". W drugiej części programu o tym, skąd się bierze niewierność i czy da się przed nią obronić. Gościem Witolda Jurasza jest Wojciech Wypler, ekspert psychologii kłamstwa, autor „Anatomii zdrady".

 • 2016-08-23 17:27

  Anatomia zdrady

  14 września to data premiery wydawniczej książki Wojciecha Wyplera pt. "Anatomia zdrady". Książka ukazuje się nakładem MUZA SA.

   

  Fragment opisu wydawcy: „Anatomia zdrady” Wojciecha Wyplera jest książką poruszającą temat zdrady i kłamstwa w związku, zarówno partnerskim, jak i przyjacielskim, czy rodzinie.  To pozycja szczególna, bowiem autor jest psychologiem, specjalistą od psychologii kłamstwa. Szkolił między innymi agentów służb specjalnych, a więc zawodowych kłamców, aby w sposób wiarygodny potrafili przybierać fałszywą tożsamość.

 • 2016-05-04 14:06

  Raport firmy MBC Smart: REKRUTACJA I RYNEK PRACY 2016. Na co warto zwrócić uwagę w tym roku?

  Niniejszy raport ma za zadanie pokazać prognozę sytuacji na rynku pracy w 2016 roku...

 • 2016-04-18 08:39

  Między bezpieczeństwem a wolnością

  W dniach 21-22 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbędzie się organizowana przez Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW konferencja pt. Między bezpieczeństwem a wolnością. Profilaktyka społeczna jako zadanie polityk publicznych...

 • 2015-09-02 09:06

  Interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”

  W dniach 24-25 września 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”.

 • 2015-04-08 09:43

  XIX Międzynarodowa Konferencja. Etyka w życiu gospodarczym.

  W dniach 7-8 maja 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego XIX edycja konferencji „Etyka w życiu gospodarczym”.

A A A

Kłamstwo, oszustwo i zdrada w życiu prywatnym oraz zawodowym. Jak odkryć prawdę i... co z nią dalej zrobić?

 • dr Wojciech Wypler, psycholog
  dr Wojciech Wypler, psycholog

Tytuł szkolenia: Kłamstwo, oszustwo i zdrada w życiu prywatnym oraz zawodowym. Jak odkryć prawdę i... co z nią dalej zrobić?

Termin: 12 czerwiec 2015.

Miejsce: BIURCO - sala LUNA, ul. Ogrodowa 31/35, 00-893 Warszawa

Czas trwania: 8 godzin (9.00 - 17.00; w czasie półgodzinna przerwa obiadowa i dwie przerwy 15 min.)

Prowadzący: dr Wojciech Wypler, psycholog.

Cena: 350 zł (opłaty należy dokonać min. 5 dni przed szkoleniem na konto 27 1140 2004 0000 3102 5142 6447 z dopiskiem "szkolenie12.06")

 

Wprowadzenie:

Kłamstwo, oszustwo i zdrada to zazwyczaj bardzo trudne dla ofiar (małżonka, rodzica, dziecka, szefa czy pracownika) sytuacje z którymi trudno im sobie samodzielnie poradzić - najczęściej na wszystkich etapach mierzenia się z problemem, tj.

 • upewnienia się co do faktów
 • odkrycia i zrozumienia uwarunkowań sytuacji
 • wyboru sposobu zachowania
 • poradzenia sobie z własnymi emocjami i odnalezienia się w nowej sytuacji.

Niniejsze, jednodniowe szkolenie ma dostarczyć uczestnikom wiedzy na temat psychologicznych oraz kryminologicznych aspektów oszustwa i zdrady a także uwarunkowań i symptomów kłamstwa, ukazać możliwości zachowania się w obliczu kłamstwa i jego zdemaskowania oraz podnieść ich kompetencje dotyczące zachowania się w trudnych sytuacjach tego rodzaju (praktyczny trening).

 

Program szkolenia:

 • Wprowadzenie (wiarygodność jako podstawa relacji interpersonalnych, kłamstwo a moralność, "dzieje" kłamstwa, powody kłamstwa, czynniki mające wpływ na kłamanie, definicje kłamstwa, oszustwa i zdrady).
 • Uwarunkowania kłamstw, oszustw i zdrad w świetle psychologicznych, socjologicznych i kryminologicznych koncepcji i badań.
 • Strategie kłamstwa.
 • Mity i nieporozumienia dotyczące kłamstwa oraz jego wykrywania.
 • Oznaki stresu towarzyszące kłamaniu (fizjologia, objawy na poziomie emocjonalnym i umysłowym).
 • Werbalne i niewerbalne wskaźniki kłamstwa (przecieki, wskazówki fałszu, wiarygodne i niewiarygodne ekspresje mimiczne).
 • Diagnozowanie kłamstwa (zasady analizowania zachowań rozmówcy, środki techniczne)Strategie demaskowania kłamstwa i zdrady.
 • Analiza możliwości dalszego zachowania w świetle celów życiowych, potrzeb, możliwości i wartości.
 • Wybór jednego ze sposobów zachowania, ryzyko, które trzeba zaakceptować oraz sposoby monitorowania tego ryzyka.
 • Psychologiczne uwarunkowania sytuacji ofiary kłamstwa, oszustwa i zdrady oraz możliwości i metody radzenia sobie ze stresem oraz uczuciami z kręgu depresyjnych.

 

Zapisy i informacje: w.wypler@twoj-psycholog.pl , tel. 503 657 456