Wypowiedzi Klientów

(...) Badania rekrutacyjne w pełni spełniły nasze oczekiwania.

NASK Dyżurnet.pl

 

(...) Polecamy firmę "Psychodiagnostyka" jako kompetentnego i solidnego wykonawcę badań psychologicznych kandydatów na pracowników.

Mitsubishi Motors

 

(...) Wyniki badań rekrutacyjnych – patrząc z perspektywy czasu – okazywały się trafne i bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji kadrowych, dlatego polecamy „Psychodiagnostykę” jako wartościowe wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników.

Babka Medica

 

(...) Pieniądze zainwestowanę w te usługi to jedna z najepszych inwestycji w mojej firmie, to inwestycja w odpowiednich ludzi (...)

Arkada Budownictwo

 

(...) Rekomendujemy "Psychodiagnostykę" jako skuteczne i rzetelne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników (...)

Partner XXI Sp. z o.o.

 

(...) Badania są wykonywane z dużym zaanagażowaniem i zrozumieniem potrzeb spółki. Wyniki badań są bardzo pomocne w procesie zarządzania kadrami (...)

Akademia Uśmiechu/ Eduservice

 

+więcej

Facebook - Lubię to!
Newsletter
Po wpisaniu adresu będziesz powiadamiany o nowościach.
Aktualności
 • 2016-11-07 10:44

  Artykuł "Dobra zasada ograniczonego zaufania" w Newsweek PSYCHOLOGIA

  W nowym numerze Newsweek EXTRA PSYCHOLOGIA (nr 7/2016) został opublikowany artykuł Wojciecha Wyplera pt. "Dobra zasada ograniczonego zaufania" poruszający problem nieuczciwych zachowań w relacji pracownik - pracodawca. Zapraszamy do lektury!

 • 2016-09-16 10:22

  "Anatomia zdrady" w Polsat News 2

  Informacja wydawcy programu "Prawy do lewego, lewy do prawego":

   

  15 września 2016. Afera warszawska zatacza coraz szersze kręgi. O mapie stołecznej reprywatyzacji opowiada Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto Jest Nasze". W drugiej części programu o tym, skąd się bierze niewierność i czy da się przed nią obronić. Gościem Witolda Jurasza jest Wojciech Wypler, ekspert psychologii kłamstwa, autor „Anatomii zdrady".

 • 2016-08-23 17:27

  Anatomia zdrady

  14 września to data premiery wydawniczej książki Wojciecha Wyplera pt. "Anatomia zdrady". Książka ukazuje się nakładem MUZA SA.

   

  Fragment opisu wydawcy: „Anatomia zdrady” Wojciecha Wyplera jest książką poruszającą temat zdrady i kłamstwa w związku, zarówno partnerskim, jak i przyjacielskim, czy rodzinie.  To pozycja szczególna, bowiem autor jest psychologiem, specjalistą od psychologii kłamstwa. Szkolił między innymi agentów służb specjalnych, a więc zawodowych kłamców, aby w sposób wiarygodny potrafili przybierać fałszywą tożsamość.

 • 2016-05-04 14:06

  Raport firmy MBC Smart: REKRUTACJA I RYNEK PRACY 2016. Na co warto zwrócić uwagę w tym roku?

  Niniejszy raport ma za zadanie pokazać prognozę sytuacji na rynku pracy w 2016 roku...

 • 2016-04-18 08:39

  Między bezpieczeństwem a wolnością

  W dniach 21-22 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbędzie się organizowana przez Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW konferencja pt. Między bezpieczeństwem a wolnością. Profilaktyka społeczna jako zadanie polityk publicznych...

 • 2015-09-02 09:06

  Interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”

  W dniach 24-25 września 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”.

 • 2015-04-08 09:43

  XIX Międzynarodowa Konferencja. Etyka w życiu gospodarczym.

  W dniach 7-8 maja 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego XIX edycja konferencji „Etyka w życiu gospodarczym”.

A A A

Małe programy outplacementowe, Outplacement indywidualny

 • Outplacement indywidualny
  Outplacement indywidualny

Są szybkim i ekonomicznym rozwiązaniem dla firm, które zwalniając pracowników chcą, aby rozstanie przebiegało bez wrogości, w możliwie przyjaznej atmosferze, którą złagodzi gest zapewnienia zwalnianemu pracownikowi:

 • ukierunkowania w konstruktywnym myśleniu o własnej przyszłości,
 • dostępu do profesjonalnej diagnozy silnych stron oraz obszarów rozwoju,
 • pomocy w przygotowaniu skutecznych dokumentów aplikacyjnych oraz
 • możliwości oswojenia się z sytuacją rozmów w sprawie pracy.

 

To, w jaki sposób firma żegna się z pracownikami wywiera również wpływ na tych pracowników, którzy pozostają w firmie, a szerzej - także na wizerunek firmy jako pracodawcy na rynku pracy.

 

Mały program outplacementowy zakłada nie tylko zgodę pracownika na uczestniczenie w nim, ale także wyraźną deklarację aktywnego udziału w spotkaniach oraz zaangażowania się w wykonywanie "zadań domowych", które będzie otrzymywał.

 

Mały program outplacementowy to najczęściej 3 indywidualne spotkania zwalnianego pracownika z doradcą zawodowym, które obejmują:

 • diagnozę mocnych stron pracownika oraz obszarów pożądanego rozwoju zawodowego (m.in. testy psychologiczne) wraz z ustaleniem ew. planu szkoleń,
 • pracę z celami i motywacją pracownika,
 • korektę CV zawodowego oraz przygotowanie wypowiedzi na temat edukacji, doświadczeń, osiągnięć oraz celów zawodowych pracownika,
 • symulację rozmowy kwalifikacyjnej, która pozwala pracownikowi na oswojenie się z sytuacją rozmów w sprawie pracy, uzyskanie informacji zwrotnej na temat swojej autoprezentacji oraz bezpieczne wypróbowanie nowych form zachowań.

 

Program może zostać rozszerzony o:
 • wyszukiwanie ofert pracy
 • aplikowanie na oferty pracy
 • umawianie beneficjenta programu na spotkania rekrutacyjne
 • monitorowanie postępów procesów rekrutacyjnych

 


 

W naszej ofercie znajduje się również szkolenie "Autoprezentacja – kreowanie wizerunku podczas rozmowy kwalifikacyjnej".