Wypowiedzi Klientów

(...) Badania rekrutacyjne w pełni spełniły nasze oczekiwania.

NASK Dyżurnet.pl

 

(...) Polecamy firmę "Psychodiagnostyka" jako kompetentnego i solidnego wykonawcę badań psychologicznych kandydatów na pracowników.

Mitsubishi Motors

 

(...) Wyniki badań rekrutacyjnych – patrząc z perspektywy czasu – okazywały się trafne i bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji kadrowych, dlatego polecamy „Psychodiagnostykę” jako wartościowe wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników.

Babka Medica

 

(...) Pieniądze zainwestowanę w te usługi to jedna z najepszych inwestycji w mojej firmie, to inwestycja w odpowiednich ludzi (...)

Arkada Budownictwo

 

(...) Rekomendujemy "Psychodiagnostykę" jako skuteczne i rzetelne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników (...)

Partner XXI Sp. z o.o.

 

(...) Badania są wykonywane z dużym zaanagażowaniem i zrozumieniem potrzeb spółki. Wyniki badań są bardzo pomocne w procesie zarządzania kadrami (...)

Akademia Uśmiechu/ Eduservice

 

+więcej

Facebook - Lubię to!
Newsletter
Po wpisaniu adresu będziesz powiadamiany o nowościach.
Aktualności
 • 2016-11-07 10:44

  Artykuł "Dobra zasada ograniczonego zaufania" w Newsweek PSYCHOLOGIA

  W nowym numerze Newsweek EXTRA PSYCHOLOGIA (nr 7/2016) został opublikowany artykuł Wojciecha Wyplera pt. "Dobra zasada ograniczonego zaufania" poruszający problem nieuczciwych zachowań w relacji pracownik - pracodawca. Zapraszamy do lektury!

 • 2016-09-16 10:22

  "Anatomia zdrady" w Polsat News 2

  Informacja wydawcy programu "Prawy do lewego, lewy do prawego":

   

  15 września 2016. Afera warszawska zatacza coraz szersze kręgi. O mapie stołecznej reprywatyzacji opowiada Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto Jest Nasze". W drugiej części programu o tym, skąd się bierze niewierność i czy da się przed nią obronić. Gościem Witolda Jurasza jest Wojciech Wypler, ekspert psychologii kłamstwa, autor „Anatomii zdrady".

 • 2016-08-23 17:27

  Anatomia zdrady

  14 września to data premiery wydawniczej książki Wojciecha Wyplera pt. "Anatomia zdrady". Książka ukazuje się nakładem MUZA SA.

   

  Fragment opisu wydawcy: „Anatomia zdrady” Wojciecha Wyplera jest książką poruszającą temat zdrady i kłamstwa w związku, zarówno partnerskim, jak i przyjacielskim, czy rodzinie.  To pozycja szczególna, bowiem autor jest psychologiem, specjalistą od psychologii kłamstwa. Szkolił między innymi agentów służb specjalnych, a więc zawodowych kłamców, aby w sposób wiarygodny potrafili przybierać fałszywą tożsamość.

 • 2016-05-04 14:06

  Raport firmy MBC Smart: REKRUTACJA I RYNEK PRACY 2016. Na co warto zwrócić uwagę w tym roku?

  Niniejszy raport ma za zadanie pokazać prognozę sytuacji na rynku pracy w 2016 roku...

 • 2016-04-18 08:39

  Między bezpieczeństwem a wolnością

  W dniach 21-22 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbędzie się organizowana przez Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW konferencja pt. Między bezpieczeństwem a wolnością. Profilaktyka społeczna jako zadanie polityk publicznych...

 • 2015-09-02 09:06

  Interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”

  W dniach 24-25 września 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”.

 • 2015-04-08 09:43

  XIX Międzynarodowa Konferencja. Etyka w życiu gospodarczym.

  W dniach 7-8 maja 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego XIX edycja konferencji „Etyka w życiu gospodarczym”.

A A A

Pracownik jutra

2012-02-24 16:25

Fragmenty ciekawego tekstu pt. "Pracownik jutra" opublikowanego na portalu biznes.onet.pl:

 

Praca na jednym, wąsko zdefiniowanym stanowisku odchodzi do przeszłości. Dziś przede wszystkim liczy się elastyczność – gotowość do częstych zmian, nieustanne nabywanie nowych umiejętności i pozytywne nastawienie do radykalnych nawet zwrotów kariery. Jak to osiągnąć?

 

(...)

 

Co mogą robić pracodawcy?

 

Pracodawcy powinni tworzyć pracownikom możliwości awansu i rozwoju zawodowego, a także angażować ich w ambitne projekty. Bo choć to pracownik ma właściwie pokierować swoją karierą, to obowiązkiem pracodawcy jest dostarczenie pracownikowi narzędzi i możliwości pogłębiania swoich umiejętności.

 

(...)

 

Oto kilka rzeczy, które można zrobić:


 • Szczerze komunikuj, jakie wyzwania stoją przed firmą, aby pracownicy zrozumieli, jakich nowych umiejętności mogą w przyszłości potrzebować.
 • Stwórz pracownikom możliwości uczenia się od swoich kolegów lub nabywania nowych umiejętności w innych departamentach firmy.
 • Zachęcaj pracowników do zmiany stanowiska na tym samym poziomie drabiny awansu w celu rozszerzania swojej wiedzy o firmie.
 • Stwórz warunki do nieustannego dokształcania się poprzez wspieranie i nagradzanie pracowników, którzy inwestują we własny rozwój i szkolenia, proponując na przykład programy szkoleniowe lub zwrot kosztów szkoleń.
 • Stwórz warunki do dokonywania przez pracowników samooceny. Daj im możliwość korzystania z usług doradców ds. kariery.
 • Zachęcaj menadżerów do szkolenia się w zakresie coachingu i doradztwa, aby mogli wspomagać swoich podwładnych.
 • Zachęcaj pracowników do tworzenia indywidualnych planów rozwoju, które są zgodne ze strategicznymi celami firmy.
 • Wspomagaj pracowników w utrzymaniu równowagi pomiędzy pracą, a życiem osobistym.
 • Zanim zwrócisz się o pomoc na zewnątrz, spróbuj wykorzystać swoich pracowników, pomagając im nabyć umiejętności niezbędne do wykonywania nowych zadań.
 • Sukces twojego zespołu zależy od zdolności pracowników do zaadaptowania się do zmian oraz umiejętności przedefiniowania swojej kariery, a także od ich determinacji, by rozwijać się zawodowo.

 

Cały artykuł jest dostępny na portalu biznes.onet.pl: http://biznes.onet.pl/pracownik-jutra,18563,5036657,1,prasa-detal