Wypowiedzi Klientów

(...) Badania rekrutacyjne w pełni spełniły nasze oczekiwania.

NASK Dyżurnet.pl

 

(...) Polecamy firmę "Psychodiagnostyka" jako kompetentnego i solidnego wykonawcę badań psychologicznych kandydatów na pracowników.

Mitsubishi Motors

 

(...) Wyniki badań rekrutacyjnych – patrząc z perspektywy czasu – okazywały się trafne i bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji kadrowych, dlatego polecamy „Psychodiagnostykę” jako wartościowe wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników.

Babka Medica

 

(...) Pieniądze zainwestowanę w te usługi to jedna z najepszych inwestycji w mojej firmie, to inwestycja w odpowiednich ludzi (...)

Arkada Budownictwo

 

(...) Rekomendujemy "Psychodiagnostykę" jako skuteczne i rzetelne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników (...)

Partner XXI Sp. z o.o.

 

(...) Badania są wykonywane z dużym zaanagażowaniem i zrozumieniem potrzeb spółki. Wyniki badań są bardzo pomocne w procesie zarządzania kadrami (...)

Akademia Uśmiechu/ Eduservice

 

+więcej

Facebook - Lubię to!
Newsletter
Po wpisaniu adresu będziesz powiadamiany o nowościach.
Aktualności
 • 2016-11-07 10:44

  Artykuł "Dobra zasada ograniczonego zaufania" w Newsweek PSYCHOLOGIA

  W nowym numerze Newsweek EXTRA PSYCHOLOGIA (nr 7/2016) został opublikowany artykuł Wojciecha Wyplera pt. "Dobra zasada ograniczonego zaufania" poruszający problem nieuczciwych zachowań w relacji pracownik - pracodawca. Zapraszamy do lektury!

 • 2016-09-16 10:22

  "Anatomia zdrady" w Polsat News 2

  Informacja wydawcy programu "Prawy do lewego, lewy do prawego":

   

  15 września 2016. Afera warszawska zatacza coraz szersze kręgi. O mapie stołecznej reprywatyzacji opowiada Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto Jest Nasze". W drugiej części programu o tym, skąd się bierze niewierność i czy da się przed nią obronić. Gościem Witolda Jurasza jest Wojciech Wypler, ekspert psychologii kłamstwa, autor „Anatomii zdrady".

 • 2016-08-23 17:27

  Anatomia zdrady

  14 września to data premiery wydawniczej książki Wojciecha Wyplera pt. "Anatomia zdrady". Książka ukazuje się nakładem MUZA SA.

   

  Fragment opisu wydawcy: „Anatomia zdrady” Wojciecha Wyplera jest książką poruszającą temat zdrady i kłamstwa w związku, zarówno partnerskim, jak i przyjacielskim, czy rodzinie.  To pozycja szczególna, bowiem autor jest psychologiem, specjalistą od psychologii kłamstwa. Szkolił między innymi agentów służb specjalnych, a więc zawodowych kłamców, aby w sposób wiarygodny potrafili przybierać fałszywą tożsamość.

 • 2016-05-04 14:06

  Raport firmy MBC Smart: REKRUTACJA I RYNEK PRACY 2016. Na co warto zwrócić uwagę w tym roku?

  Niniejszy raport ma za zadanie pokazać prognozę sytuacji na rynku pracy w 2016 roku...

 • 2016-04-18 08:39

  Między bezpieczeństwem a wolnością

  W dniach 21-22 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbędzie się organizowana przez Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW konferencja pt. Między bezpieczeństwem a wolnością. Profilaktyka społeczna jako zadanie polityk publicznych...

 • 2015-09-02 09:06

  Interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”

  W dniach 24-25 września 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”.

 • 2015-04-08 09:43

  XIX Międzynarodowa Konferencja. Etyka w życiu gospodarczym.

  W dniach 7-8 maja 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego XIX edycja konferencji „Etyka w życiu gospodarczym”.

A A A

Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych (Warszawa, Ochota)

Mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnych szczebli w firmach o różnych profilach.

 

Wiemy, że wiele wartościowych osób jest w trakcie rozmów rekrutacyjnych ocenianych słabiej niż na to zasługują, ponieważ zachowują się nie tak jak się od nich oczekuje.

 

Wiemy, że wiele osób odczuwa niepokój, zdenerwowanie i traci pewność siebie, kiedy dowiaduje się, że elementem procesu rekrutacji albo oceny pracowników będą rozmowy z psychologiem, testy psychologiczne czy też gry i zadania assessment centre /development centre.

 

Dlatego oferujemy dostosowane do potrzeb osób poszukujących pracy indywidualne spotkania, na których zajmujemy się wspólnie:

 

 • pracą z celami zawodowymimotywacją do poszukiwania nowej pracy,
 • pomocą w przygotowaniu skutecznych dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny),
 • wykonaniem testów psychologicznych stosowanych w rekrutacjach i omówieniem ich wyników,
 • przygotowaniem wypowiedzi na temat edukacji, doświadczeń, osiągnięć oraz celów zawodowych (na potrzeby rozmów kwalifikacyjnych),
 • symulacją rozmów kwalifikacyjnych, które pozwolą na oswojenie się z sytuacją rozmów w sprawie pracy, uzyskanie informacji zwrotnej na temat swojej autoprezentacji oraz bezpieczne wypróbowanie nowych form zachowań.

Dalsze wsparcie osoby poszukującej pracy może obejmować wyręczanie jej w:
 • wyszukiwaniu ofert pracy
 • aplikowaniu na oferty pracy
 • umawianiu na spotkania rekrutacyjne
 • monitorowanie postępów procesów rekrutacyjnych.
Wymaga to oddzielnych uzgodnień.

 

Dzięki wspólpracy w Centrum Medycznym Przy Parku oferujemy osobom prywatnym możliwość spotkań coachingowych i konsultacji .

Zainteresowanych takimi usługami zapraszamy do:

Centrum Medyczne "PRZY PARKU", Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18

tel. 22 658 20 00, 690 658 656

 

Uwaga! Oferujemy również możliwość profesjonalnej  psychodiagnostyki (psychologiczne testy rekrutacyjne) dla osób prywatnych.