Wypowiedzi Klientów

(...) Badania rekrutacyjne w pełni spełniły nasze oczekiwania.

NASK Dyżurnet.pl

 

(...) Polecamy firmę "Psychodiagnostyka" jako kompetentnego i solidnego wykonawcę badań psychologicznych kandydatów na pracowników.

Mitsubishi Motors

 

(...) Wyniki badań rekrutacyjnych – patrząc z perspektywy czasu – okazywały się trafne i bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji kadrowych, dlatego polecamy „Psychodiagnostykę” jako wartościowe wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników.

Babka Medica

 

(...) Pieniądze zainwestowanę w te usługi to jedna z najepszych inwestycji w mojej firmie, to inwestycja w odpowiednich ludzi (...)

Arkada Budownictwo

 

(...) Rekomendujemy "Psychodiagnostykę" jako skuteczne i rzetelne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników (...)

Partner XXI Sp. z o.o.

 

(...) Badania są wykonywane z dużym zaanagażowaniem i zrozumieniem potrzeb spółki. Wyniki badań są bardzo pomocne w procesie zarządzania kadrami (...)

Akademia Uśmiechu/ Eduservice

 

+więcej

Facebook - Lubię to!
Newsletter
Po wpisaniu adresu będziesz powiadamiany o nowościach.
Aktualności
 • 2016-11-07 10:44

  Artykuł "Dobra zasada ograniczonego zaufania" w Newsweek PSYCHOLOGIA

  W nowym numerze Newsweek EXTRA PSYCHOLOGIA (nr 7/2016) został opublikowany artykuł Wojciecha Wyplera pt. "Dobra zasada ograniczonego zaufania" poruszający problem nieuczciwych zachowań w relacji pracownik - pracodawca. Zapraszamy do lektury!

 • 2016-09-16 10:22

  "Anatomia zdrady" w Polsat News 2

  Informacja wydawcy programu "Prawy do lewego, lewy do prawego":

   

  15 września 2016. Afera warszawska zatacza coraz szersze kręgi. O mapie stołecznej reprywatyzacji opowiada Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto Jest Nasze". W drugiej części programu o tym, skąd się bierze niewierność i czy da się przed nią obronić. Gościem Witolda Jurasza jest Wojciech Wypler, ekspert psychologii kłamstwa, autor „Anatomii zdrady".

 • 2016-08-23 17:27

  Anatomia zdrady

  14 września to data premiery wydawniczej książki Wojciecha Wyplera pt. "Anatomia zdrady". Książka ukazuje się nakładem MUZA SA.

   

  Fragment opisu wydawcy: „Anatomia zdrady” Wojciecha Wyplera jest książką poruszającą temat zdrady i kłamstwa w związku, zarówno partnerskim, jak i przyjacielskim, czy rodzinie.  To pozycja szczególna, bowiem autor jest psychologiem, specjalistą od psychologii kłamstwa. Szkolił między innymi agentów służb specjalnych, a więc zawodowych kłamców, aby w sposób wiarygodny potrafili przybierać fałszywą tożsamość.

 • 2016-05-04 14:06

  Raport firmy MBC Smart: REKRUTACJA I RYNEK PRACY 2016. Na co warto zwrócić uwagę w tym roku?

  Niniejszy raport ma za zadanie pokazać prognozę sytuacji na rynku pracy w 2016 roku...

 • 2016-04-18 08:39

  Między bezpieczeństwem a wolnością

  W dniach 21-22 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbędzie się organizowana przez Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW konferencja pt. Między bezpieczeństwem a wolnością. Profilaktyka społeczna jako zadanie polityk publicznych...

 • 2015-09-02 09:06

  Interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”

  W dniach 24-25 września 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”.

 • 2015-04-08 09:43

  XIX Międzynarodowa Konferencja. Etyka w życiu gospodarczym.

  W dniach 7-8 maja 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego XIX edycja konferencji „Etyka w życiu gospodarczym”.

A A A

Psychodiagnostyka - rekrutacje, ocena pracowników, badania psychologiczne

 • Rozmowy kwalifikacyjne
  Rozmowy kwalifikacyjne
 • Testy psychologiczne
  Testy psychologiczne
 • Rekrutacja pracowników
  Rekrutacja pracowników
 • Szkolenia
  Szkolenia

UWAGA! Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia lub opuścić tę stronę.

 

Serdecznie witamy na naszej stronie firmowej.

 

Czym się zajmujemy i jak możemy Ci pomóc?

 

Pracujemy głównie dla małych i średnich, prywatnych firm w których każdy pracownik jest istotny dla ich rynkowego powodzenia - jesteśmy przyzwyczajeni do wysokich oczekiwań wobec naszej oferty usług rekrutacyjnych oraz indywidualnego podejścia do powierzanych nam zadań. Staramy się zawsze dać pracodawcy jak najbardziej precyzyjną odpowiedź na pytanie, który z kandydatów w największym stopniu spełnia jego wymagania.

Naszą wiedzę i kompetencje potwierdzają zgromadzone na tej stronie referencje od wielu zadowolonych klientów oraz artykuły a także komentarze i wypowiedzi dotyczące tematów związanych z doradztwem personalnym.

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy (cennik badań psychologicznych)! Znajdziesz nas również na facebooku i goldenline.

 

 • Jak pracujemy? (badania psychologiczne)

 • Jak pracujemy? (poszukiwanie pracowników)

  Na podstawie opisu stanowiska pracy, przy współpracy Klienta, sporządzamy profil idealnego kandydata w którym precyzyjnie określamy wymagania wobec kandydata a następnie przygotowujemy ogłoszenie rekrutacyjne...

 • Co nas wyróżnia? W czym jesteśmy lepsi od konkurencji?

  Usług nie realizuje tutaj "firma" - anonimowi pracownicy, studenci, stażyści czy podwykonawcy. Od początku współpracy masz do czynienia z konkretnymi osobami, specjalistami w swoich dziedzinach: Wojciechem Wyplerem i/lub Renatą Korzeń, którzy zajmują się zleconym przec Ciebie zadaniem.

   

  • Jesteśmy praktykami - specjalistami ds. HR, rekruterami a jednocześnie psychologami uprawnionymi do prowadzenia badań testami psychologicznymi. Prawdziwymi testami psychologicznymi, które muszą spełniać szereg surowych psychometrycznych kryteriów.
  • Mamy duże doświadczenie w diagnostyce psychologicznej (w tym: specjalistyczne badania orzecznicze z zakresu psychologii pracy i psychologii transportu dot. kierowców, operatorów, badań "na broń" oraz opinii sądowo-psychologicznych).
  • Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu testów psychologicznych dla potrzeb HR oraz dysponujemy dużą, stale aktualizowaną, biblioteką testów psychologicznych.
  • Mamy duże doświadczenie przeprowadzaniu rekrutacji pracowników, sesji AC/DC oraz szkoleń.
 • Klienci o nas

  Co Klienci mówią o nas?

   

  (...) Polecamy firmę "Psychodiagnostyka" jako kompetentnego i solidnego wykonawcę badań psychologicznych kandydatów na pracowników.

  Mitsubishi Motors

   

  (...) Wyniki badań rekrutacyjnych – patrząc z perspektywy czasu – okazywały się trafne i bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji kadrowych, dlatego polecamy „Psychodiagnostykę” jako wartościowe wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników.

  Babka Medica

   

  (...) Pieniądze zainwestowanę w te usługi to jedna z najepszych inwestycji w mojej firmie, to inwestycja w odpowiednich ludzi (...)

  Arkada Budownictwo

   

  (...) Rekomendujemy "Psychodiagnostykę" jako skuteczne i rzetelne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników (...)

  Partner XXI Sp. z o.o.

   

  (...) Badania są wykonywane z dużym zaanagażowaniem i zrozumieniem potrzeb spółki. Wyniki badań są bardzo pomocne w procesie zarządzania kadrami (...)

  Akademia Uśmiechu/ Eduservice