Wypowiedzi Klientów

(...) Badania rekrutacyjne w pełni spełniły nasze oczekiwania.

NASK Dyżurnet.pl

 

(...) Polecamy firmę "Psychodiagnostyka" jako kompetentnego i solidnego wykonawcę badań psychologicznych kandydatów na pracowników.

Mitsubishi Motors

 

(...) Wyniki badań rekrutacyjnych – patrząc z perspektywy czasu – okazywały się trafne i bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji kadrowych, dlatego polecamy „Psychodiagnostykę” jako wartościowe wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników.

Babka Medica

 

(...) Pieniądze zainwestowanę w te usługi to jedna z najepszych inwestycji w mojej firmie, to inwestycja w odpowiednich ludzi (...)

Arkada Budownictwo

 

(...) Rekomendujemy "Psychodiagnostykę" jako skuteczne i rzetelne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników (...)

Partner XXI Sp. z o.o.

 

(...) Badania są wykonywane z dużym zaanagażowaniem i zrozumieniem potrzeb spółki. Wyniki badań są bardzo pomocne w procesie zarządzania kadrami (...)

Akademia Uśmiechu/ Eduservice

 

+więcej

Facebook - Lubię to!
Newsletter
Po wpisaniu adresu będziesz powiadamiany o nowościach.
Aktualności
 • 2016-11-07 10:44

  Artykuł "Dobra zasada ograniczonego zaufania" w Newsweek PSYCHOLOGIA

  W nowym numerze Newsweek EXTRA PSYCHOLOGIA (nr 7/2016) został opublikowany artykuł Wojciecha Wyplera pt. "Dobra zasada ograniczonego zaufania" poruszający problem nieuczciwych zachowań w relacji pracownik - pracodawca. Zapraszamy do lektury!

 • 2016-09-16 10:22

  "Anatomia zdrady" w Polsat News 2

  Informacja wydawcy programu "Prawy do lewego, lewy do prawego":

   

  15 września 2016. Afera warszawska zatacza coraz szersze kręgi. O mapie stołecznej reprywatyzacji opowiada Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto Jest Nasze". W drugiej części programu o tym, skąd się bierze niewierność i czy da się przed nią obronić. Gościem Witolda Jurasza jest Wojciech Wypler, ekspert psychologii kłamstwa, autor „Anatomii zdrady".

 • 2016-08-23 17:27

  Anatomia zdrady

  14 września to data premiery wydawniczej książki Wojciecha Wyplera pt. "Anatomia zdrady". Książka ukazuje się nakładem MUZA SA.

   

  Fragment opisu wydawcy: „Anatomia zdrady” Wojciecha Wyplera jest książką poruszającą temat zdrady i kłamstwa w związku, zarówno partnerskim, jak i przyjacielskim, czy rodzinie.  To pozycja szczególna, bowiem autor jest psychologiem, specjalistą od psychologii kłamstwa. Szkolił między innymi agentów służb specjalnych, a więc zawodowych kłamców, aby w sposób wiarygodny potrafili przybierać fałszywą tożsamość.

 • 2016-05-04 14:06

  Raport firmy MBC Smart: REKRUTACJA I RYNEK PRACY 2016. Na co warto zwrócić uwagę w tym roku?

  Niniejszy raport ma za zadanie pokazać prognozę sytuacji na rynku pracy w 2016 roku...

 • 2016-04-18 08:39

  Między bezpieczeństwem a wolnością

  W dniach 21-22 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbędzie się organizowana przez Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW konferencja pt. Między bezpieczeństwem a wolnością. Profilaktyka społeczna jako zadanie polityk publicznych...

 • 2015-09-02 09:06

  Interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”

  W dniach 24-25 września 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”.

 • 2015-04-08 09:43

  XIX Międzynarodowa Konferencja. Etyka w życiu gospodarczym.

  W dniach 7-8 maja 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego XIX edycja konferencji „Etyka w życiu gospodarczym”.

A A A

Szkolenia

Szkolenia i treningi psychologiczne w których się specjalizujemy:

 

 • organizacja procesu rekrutacji, techniki rekrutacji, udzielanie pracownikom informacji zwrotnych, zwalnianie pracowników (dla pracowników działów kadr, HR, rekruterów, doradców zawodowych, doradców kariery)
 • budowanie kompetencji społecznych (asertywność, kierowanie innymi, sytuacje występowania na forum grupy, trudne sytuacje interpersonalne)
 • kłamstwo i oszustwo w życiu prywatnym i biznesie
 • aktywizacja zawodowa: cele zawodowe, budowanie motywacji do poszukiwania pracy, sposoby i źródła pozyskiwania ofert pracy, przygotowanie skutecznych dokumentów aplikacyjnych (CV i LM), przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, itp.

 

Szkolenia zamknięte (in company) przeprowadzane są na zamówienie i każdorazowo dopasowywane do potrzeb i wymagań naszych Klientów.

 • Szkolenia z rekrutacji pracowników

  Od wielu lat prowadzimy procesy rekrutacji i selekcji pracowników jak również uczymy jak to skutecznie i efektywnie robić.

  Firmom, zainteresowanym podwyższeniem kompetencji swoich pracowników w tym zakresie, proponujemy jednodniowe, praktyczne szkolenia (warsztaty) na 3 poziomach zaawansowania.

   

  I. Szkolenie podstawowe REKRUTACJA PRACOWNIKÓW W FIRMIE.

  • Ramowy program:
   • Kogo szukamy? Od ustalenia kluczowych na danym stanowisku zadań i obowiązków oraz zbudowania profilu kompetencji "idealnego" kandydata do skutecznego ogłoszenia rekrutacyjnego i wyboru mediów odpowienich do publikacji ogłoszenia.
   • Sprawne zarządzanie procesem rekrutacji: Analiza i ocena aplikcji, wstępne wywiady telefoniczne, wybór kandydatów do spotkań i informacje zwrotne dla uczestników procesu. Internetowe systemy wspomagające proces rekrutacji.
   • Kogo wybrać? Jaki to jest "najlepszy" kandydat? Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych - ocena wiedzy merytorycznej i doświadczeń zawodowych oraz ocena kompetencji społecznych kandydatów. Wybór  kandydatów w największym stopniu spełniających założone kryteria, rozmowy finalizujące proces rekrutacji i zatrudnienie pracownika...
 • Diagnoza kompetencji kandydatów na pracowników dla niepsychologów

  Celem szkolenia jest przekazanie widzy i wyćwiczenie umiejętnosci diagnozowania kompetencji kluczowych dla efektywności pracy na danym stanowisku u kandydatów na pracowników.

   

  Szkolenie skierowane jest dla pracowników działów kadr, rekruterów, managerów, team liderów i wszystkich osób, które przeprowadzają rozmowy z kandydatami do pracy.

   

  Ramowy program obejmuje:

   

  1. Badanie osobowości zawodowej uczestników nowoczesnymi testami psychologicznymi.
  2. Omówienie kompetencji kluczowych dla efektywności pracy na danym stanowisku (np. handlowca, sprzedawcy, pracownika call center) w kontekście wyników uzyskanych przez uczestników szkolenia, badań naukowych oraz praktyki rekrutacyjnej.
  3. Przedstawienie metod i technik diagnozy kompetencji u kandydatów na pracowników, w tym:
   • zaawansowanowanego wywiadu kompetencyjnego...
 • Zapobieganie nieuczciwości wśród pracowników

  Szkolenie przeznaczone jest dla kierowników wszystkich szczebli zarządzania.

   

  Celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom podstawowej wiedzy na temat przyczyn, przejawów i kosztów nieuczciwości pracowników oraz możliwości przeciwdziałania szkodliwym dla firmy zachowaniom pracowników. Wiedza ta będzie przydatna w rozpoznawaniu sygnałów ostrzegawczych szkodliwych dla firmy praktyk oraz reagowaniu w sytuacji ich wykrycia.

 • Autoprezentacja – kreowanie wizerunku podczas rozmowy kwalifikacyjnej

  Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

   

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które poszukują pracy lub myślą o zmianie pracy, a także dla osób, które chcą nabrać praktycznych umiejętności z zakresu uczestniczenia w rozmowach kwalifikacyjnych.

 • Efektywna komunikacja czyli budowanie relacji z innymi ludźmi

  Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

   

  Szkolenie adresowane jest dla osób, które chcą pogłębić swoje umiejętności komunikowania się z innymi. Szczególnie polecane jest dla wszystkich tych, dla których skuteczność w pracy zależna jest od języka, jakim się posługują. Szkolenie zalecane jest dla handlowców, kadry kierowniczej oraz administracji publicznej.

 • Wykrywanie wskazówek kłamstwa

  Celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom podstawowej wiedzy na temat: wiarygodności sygnałów werbalnych i niewerbalnych, czynników psychofizjologicznych warunkujących ekspresję emocji, reakcje na stres, itp., diagnozowania kłamstwa, a także możliwości zachowania się w obliczu kłamstwa i jego demaskowania.