Wypowiedzi Klientów

(...) Badania rekrutacyjne w pełni spełniły nasze oczekiwania.

NASK Dyżurnet.pl

 

(...) Polecamy firmę "Psychodiagnostyka" jako kompetentnego i solidnego wykonawcę badań psychologicznych kandydatów na pracowników.

Mitsubishi Motors

 

(...) Wyniki badań rekrutacyjnych – patrząc z perspektywy czasu – okazywały się trafne i bardzo pomocne w podejmowaniu decyzji kadrowych, dlatego polecamy „Psychodiagnostykę” jako wartościowe wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników.

Babka Medica

 

(...) Pieniądze zainwestowanę w te usługi to jedna z najepszych inwestycji w mojej firmie, to inwestycja w odpowiednich ludzi (...)

Arkada Budownictwo

 

(...) Rekomendujemy "Psychodiagnostykę" jako skuteczne i rzetelne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji pracowników (...)

Partner XXI Sp. z o.o.

 

(...) Badania są wykonywane z dużym zaanagażowaniem i zrozumieniem potrzeb spółki. Wyniki badań są bardzo pomocne w procesie zarządzania kadrami (...)

Akademia Uśmiechu/ Eduservice

 

+więcej

Facebook - Lubię to!
Newsletter
Po wpisaniu adresu będziesz powiadamiany o nowościach.
Aktualności
 • 2016-11-07 10:44

  Artykuł "Dobra zasada ograniczonego zaufania" w Newsweek PSYCHOLOGIA

  W nowym numerze Newsweek EXTRA PSYCHOLOGIA (nr 7/2016) został opublikowany artykuł Wojciecha Wyplera pt. "Dobra zasada ograniczonego zaufania" poruszający problem nieuczciwych zachowań w relacji pracownik - pracodawca. Zapraszamy do lektury!

 • 2016-09-16 10:22

  "Anatomia zdrady" w Polsat News 2

  Informacja wydawcy programu "Prawy do lewego, lewy do prawego":

   

  15 września 2016. Afera warszawska zatacza coraz szersze kręgi. O mapie stołecznej reprywatyzacji opowiada Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto Jest Nasze". W drugiej części programu o tym, skąd się bierze niewierność i czy da się przed nią obronić. Gościem Witolda Jurasza jest Wojciech Wypler, ekspert psychologii kłamstwa, autor „Anatomii zdrady".

 • 2016-08-23 17:27

  Anatomia zdrady

  14 września to data premiery wydawniczej książki Wojciecha Wyplera pt. "Anatomia zdrady". Książka ukazuje się nakładem MUZA SA.

   

  Fragment opisu wydawcy: „Anatomia zdrady” Wojciecha Wyplera jest książką poruszającą temat zdrady i kłamstwa w związku, zarówno partnerskim, jak i przyjacielskim, czy rodzinie.  To pozycja szczególna, bowiem autor jest psychologiem, specjalistą od psychologii kłamstwa. Szkolił między innymi agentów służb specjalnych, a więc zawodowych kłamców, aby w sposób wiarygodny potrafili przybierać fałszywą tożsamość.

 • 2016-05-04 14:06

  Raport firmy MBC Smart: REKRUTACJA I RYNEK PRACY 2016. Na co warto zwrócić uwagę w tym roku?

  Niniejszy raport ma za zadanie pokazać prognozę sytuacji na rynku pracy w 2016 roku...

 • 2016-04-18 08:39

  Między bezpieczeństwem a wolnością

  W dniach 21-22 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbędzie się organizowana przez Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW konferencja pt. Między bezpieczeństwem a wolnością. Profilaktyka społeczna jako zadanie polityk publicznych...

 • 2015-09-02 09:06

  Interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”

  W dniach 24-25 września 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego interdyscyplinarna konferencja „Gospodarka i Społeczeństwo”.

 • 2015-04-08 09:43

  XIX Międzynarodowa Konferencja. Etyka w życiu gospodarczym.

  W dniach 7-8 maja 2015 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego XIX edycja konferencji „Etyka w życiu gospodarczym”.

A A A

Testy psychologiczne - osobowość zawodowa (Warszawa, Ochota)

 • raport z badania psychologicznego
  raport z badania psychologicznego

Dzięki wspólpracy w Centrum Medycznym Przy Parku oferujemy możliwość wykonania profesjonalnego, INDYWIDUALNEGO BADANIA PSYCHOLOGICZNEGO dla osób prywatnych.

Zainteresowanych takimi badaniami zapraszamy do:

Centrum Medyczne "PRZY PARKU", Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18

tel. 22 658 20 00, 690 658 656


Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia tego, co Państwo chcielibyście zbadać (potencjał intelektualny, osobowość zawodową, poziom kompetencji społecznych czy strategie radzenie sobie ze stresem w pracy) oraz wypełnienia testów w naszym gabinecie.

 

Motywacja do wykonana badań może być różna:

 • Wyniki badań psychologicznych mogą
  • pomóc określić Twoje słabe i mocne strony - również w kontekście funkcjonowania w pracy (testy psychologiczne coraz częściej są standardowym elementem procedur rekrutacyjnych, np. do Policji, służby cywilnej i firm prywatnych).
   • Część osób decyduje się dołączyć raport z badania (lub jego część) do dokumentów aplikacyjnych jako potwierdzenie swoich miękkich kompetencji.
  • pomóc Ci zrozumieć Twoje zachowanie i określić specyficzne problemy oraz być punktem wyjścia do planowania psychoterapii lub szkoleń i treningów,
  • być źródłem wskazówek dotyczących procesu psychoterapeutycznego.

 

Na drugim, oddzielnym spotkaniu z psychologiem proponujemy omówienie uzyskanych wyników i zaplanowanie ew. dalszego szkolenia (np. warsztaty rozwoju osobistego, doskonalenie umiejętności społecznych), psychoterapii, czy też wsparcia w sytuacji poszukiwania, zmiany pracy, np:

 • analizy zainteresowań i predyspozycji zawodowych
 • pomocy w wyborze zawodu i ścieżki kształcenia,
 • diagnozy mocnych stron oraz obszarów pożądanego rozwoju zawodowego wraz z ustaleniem ew. planu szkoleń,
 • pracy z celami zawodowymi i motywacją do poszukiwania nowej pracy,
 • pomocy w przygotowaniu skutecznych dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny),
 • przygotowaniu wypowiedzi na temat edukacji, doświadczeń, osiągnięć oraz celów zawodowych (na potrzeby rozmów kwalifikacyjnych),
 • symulacji rozmów kwalifikacyjnych, które pozwolą na oswojenie się z sytuacją rozmów w sprawie pracy, uzyskanie informacji zwrotnej na temat swojej autoprezentacji oraz bezpieczne wypróbowanie nowych form zachowań.